دانلود آهنگ جدید تهی خدایا مرسی رادیوجوان

DL New Hit Music , Tohi Called Khodaya Merc

تهی خدایا مرسی

خدایا مرسی تهی

قسمتی از متن آهنگ :

بزودی در رسانه صداموزیک .

عکس دانلود آهنگ جدید تهی خدایا مرسی رادیوجوان

بیوگرافی حسین تهی :

نام: سید حسین موسوی

نام مستعار: حسین تهی

متولد: ۶ بهمن ۱۳۶۴

رشته تحصیلی: مهندسی کامپیوتر

غذای مورد علاقه: قرمه سبزی

رنگ مورد علاقه: مشکی و سبز

 

آغاز به کار و فعالیت حرفه‌ای حسین تهی
حسین تهی تا کنون بیش از ۵۰ ترانه خوانده است. اشعار حسین تهی، شامل مفاهیم عاشقانه، اجتماعی، دنس و پارتی، خدا و حتی مذهبی می‌شود. حسین تهی کارهای زیادی را با همراهیامیر تتلو از خود به جای گذاشته و این دو گروهی به نام “T&TT” را تشکیل دادند که پس از آن ترانه‌های گسترده‌ای را در قالب آلبوم “T&TT” منتشر و در اختیار طرفداران موزیک در ایران قرار دادند

حسین تهی با ترانه «رقص اندام» و با ترانه «کلید» به محبوبیت و معروفیت دست یافت. حسین تهی به همراه گروه ۰۲۱ (امیر تتلو -پیشرو) و روزبه قائم ویدئو کلیپی را برای آهنگ «برو از پیش من» ساختند که این کار محصول سال ۸۴ است. یکی از آثار مهم حسین تهی سروده «بغض» می‌باشد، ترانه‌ای که برای کودکان بی سرپرست است.

 

حسین تهی در سابقهٔ چند ساله هنری خود همکاری‌های زیادی را با خوانندگانی همچون افشین، و کامیار داشته است که این فعالیت‌ها به سبک موسیقی « پاپ» بوده؛ وی در سال ۱۳۸۸، راهی کشور امارات و شهر دوبی شد تا آثارش را با آزادی بیشتر و امکانات وسیع‌تر ضبط و تنظیم نماید. حسین تهی به مدت ۲ سال در آنجا سکونت داشت و کنسرت‌های متعددی را نیز در این شهر برگزار کرد اما پس از مدتی راهی کشور انگلستان و شهر لندن شد و در این کشور سکنا گزید.


پخش آنلاین
کد پخش آنلاین
2